נורית באום

היי אני נורית באום

אמא, רעיה, בת, חברה, יועצת עסקית קצת אחרת, פריקית של מודעות. את דרכי המקצועית בעולם העסקים התחלתי בתפקידי ניהול בכיר ברשתות קמעונאיות מובילות במשק הישראלי בהם הייתי אחראית בין היתר על פיתוח מערכי הדרכה, ועל הכשרת עתודות ניהוליות לסניפים ולרשתות. עם השנים הפכתי ערה לעובדה שאת הסיפוק בעבודתי הפקתי בעיקר מהתחום הבין אישי. הדרך שלי להשיג את היעדים הכספיים של הארגון הייתה על ידי העצמת הכפופים לי ברמה האישית, מה שגרם להם להשיג את היעדים הכספיים האישיים שהציב הארגון בפניהם. במקביל לקרירה המקצועית שלי במהלך השנים, רכשתי ידע רב והפכתי מומחית במגוון שיטות לשינוי תודעה אותן שלבתי במהלכי הניהול השותף, בעזרתן הובלתי את הצוותים להצלחה ועמידה ביעדים.

בדרכי העצמאית בשנים האחרונות צברתי ניסיון רב בהובלת מגוון רחב של עסקים קטנים ובינוניים להצלחה. זאת לצד הכשרת אנשי מכירות שכירים בארגונים ובעסקים פרטיים למכירה ערכית תוצאתית, בין היתר כמרצה מטעם הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה. ניסיוני הרב בקידום עסקים על בסיס העצמת ההון האנושי, הן בניהול של אלפי עובדים במהלך תקופתי כשכירה והן בליווי והובלת מאות בעלי עסקים בדרכי העצמאית, הביא אותי לפתח את שיטת EQ.S – אינטליגנציה רגשית במכירות, אשר מובילה את לקוחותיי להצלחה עסקית מוכחת כשהנאה מהדרך היא חלק אינטגרלי ולא פחות חשוב בתהליך.

השילוב בין ידע מקצועי ויצירתיות ומעוף בתכנון המהלכים העסקיים, לבין תהליכי מודעות אישית הוא שילוב מנצח. הגורם המעכב העיקרי לפרוץ את תקרת הזכוכית של כל אדם בכל תחום הנו עכבות רגשיות ומנטליות. ברגע שהן מתנפצות גם השמיים אינם הגבול. העסקים שלנו הם הרבה מעבר למקור פרנסה, הם דרך למימוש עצמי, לביטוי יצרתי ולהגשמה. אני מזמינה אתכם לצעוד איתי בדרך של גילוי של מעוף ושל צמיחה. דרך של יצירה עסקית משוחררת ומהנה. לפרוט הדרכים בהן ניתן לצעוד איתי בדרך שמשלבת הנאה ועסקים ⇓

ליצירת קשר: