אודות השיטה

Business is Pleasure

שיטת EQ.S - לממש כל גרם פוטנציאל ולהצליח בענק

שיטת EQ.S – מציעה דרך חדשנית להתפתחות והצלחה עסקית ותעסוקתית. שילוב מנצח של עשייה יצירתית ויצרנית לצד חיזוק התשתית המנטאלית והסרת חסמים אישיים, שהם הגורם המעכב העיקרי בדרך למימוש והצלחה. שימוש בתהליכי השיטה מבטיח התפתחות אישית לצד התפתחות והצלחה עסקית/תעסוקתית. השיטה מושתת על שלוש אבני יסוד:

אלו הם שלושת אבני היסוד עליהם מושתת השיטה:

שיטת EQ.S היא שיטה לקידום עסקי/תעסוקתי שמשלבת תהליכי מודעות אישית בתהליכי ההתפתחות העסקית/תעסוקתית. שילוב של התפתחות חיצוניות (doing) לצד התפתחות פנימית (being). השילוב הזה הוא שילב מנצח שמאפשר להגיע לפסגות ולפרוץ כל מחסום בדרך להצלחה.

הצלחה מתרחשת כאשר האדם קשוב לקולות הפנימיים שלו ופועל בהתאם. תהליכי השיטה מאפשרים לזהות את הקולות המחלישים ולנטרל אותם כמו גם להכיר בכוחות וביכולות האישיים ולרתום אותם להצלחה ולהגשמה בהיבט העסקי ובכלל.

הכוח המניע העצמתי ביותר שקיים הנו הכמיהה להשפיע באופן חיובי ומקדם על הזולת, רתימה של כוח זה לתהליכי משא ומתן ומכירה הופכת את התהליך להזמנה שלא ניתן לסרב לה ומזניקה את אחוזי ההצלחה בצורה פנטסטית.

כחלק מהתהליך השלם ומתוך אמונה בערבות הדדית כערך ראשון במעלה בעולם העסקי ובכלל, שיטת EQ.S מציגה מודל מכירות בגישה שונה מגישת המכירות הרווחת. “אינטליגנציה רגשית במכירות” – מכירה ערכית אותנטית.

המודל המתבסס על פסיכולוגיה חיובית, מאפשר לבעל העסק לרתום את האינטליגנציה הרגשית הטבעית לתהליך המכירה ליצירת חיבור מידי ואיכותי ללקוח. המודל מיושם בהצלחה בעסקים רבים ובחברות שבחרו להיות חלוצים ולאמץ גישה חדשנית של ערבות הדדית בעסקים.

שיטת EQ.S מתאימה את התכנית העסקית לבעל העסק תוך שמירה על גמישות תמידית. העולם העסקי בו אנו חיים גדוש בעצות, שיטות, דרכים ונוסחאות. הוא עולם מהיר ודינמי, הוא משתנה ללא הרף והוא מלא בהזדמנויות עסקיות. בעולם שופע שכזה קל מאוד ללכת לאיבוד ולסטות מהמסלול שיוביל את העסק להצלחה. כאשר מתאימים את התוכנית העסקית ותהליכי השיווק והמכירה לאופיו ולדרכו של בעל העסק, הדרך להצלחה נסללת מעצמה תוך כדי תנועה.

ליצירת קשר:

נורית באום בהרצאה